Sahte Medyum Nasıl Ayırt Edilir ve Hangi Alanda Hizmet Verirler? « Ajans Malatya

26 Eylül 2021 - 16:50
SON DAKİKA

Sahte Medyum Nasıl Ayırt Edilir ve Hangi Alanda Hizmet Verirler?

reklam
Sahte Medyum Nasıl Ayırt Edilir ve Hangi Alanda Hizmet Verirler?
Son Güncelleme :

18 Mayıs 2020 - 14:32

reklam

Doğa üstü güçlere sahip olan, doğuştan bu yeteneklere sahip olup insanlara fayda sağlayan, nesneler, hayvanlar ve insanlar üzerinde etki kuran, hayvanlar ve insanların zihinlerine girerek onları yönetebilen ölü kişilerin ruhları ile iletişime geçerek buradan oraya mesaj ileten, oradan buraya mesaj getiren tılsımlı kişilere medyum denir. Medyumlar bu özelliklere sahip olan kişiler olup bu özelliklerin tamamı doğuştan gelen yeteneklerdir. Sonradan kazanılan yetenekler olmayan ve doğa üstü güçlere sahip olan medyum hocalar sahip oldukları yetenekler ile insanlara fayda sağlayan hizmetler verirler. Günümüzde bu şekilde insanlara hizmet veren ve fayda sağlayarak yardımcı olan medyum hocalar olduğu gibi kendini medyum hoca olarak tanıtan sahtekar medyum hocalar da vardır.

Gerçek Medyum – Sahte Medyum Nasıl Ayırt Edilir?

Gerçek bir medyum ve sahte bir medyum nasıl ayırt edilir sorusuna en doğru cevap titiz bir araştırma yaparak hizmet alacağınız medyum hakkındaki yorumları okumaktır. İnternet üzerinde yer alan medyum hoca platformlarında daha önce medyumlar ile çalışmış olan kişilerin yapmış oldukları yorumlar ve medyumların verdikleri hizmetlerin içeriği, hizmet sonucunda elde edilen faydaların anlatıldığı yorumları okuyabilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız bir araştırma sonrasında hizmet almak istediğiniz medyum hocanın gerçek bir medyum olup olmadığını anlayabilir veya hizmet almak istediğiniz konu da size fayda sağlayacak bir medyum hocaya daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Gerçek medyum hocalar kendi reklamlarını yapmadıkları gibi parayı da ön planda tutmazlar. Gerçek medyum hocalar verdikleri hizmetler ile insanlara faydalı oldukları için kendiliğinden reklamı yapılır. Gerçek medyum hocalar siz karşısına oturduğunuz andan itibaren veya telefonla konuşmaya başlarken derdinizi ve sorunlarınızı siz anlatmadan bilir. Sahte medyum hocalar ise bu konulardan çok uzak olup para onlar için ilk sıra da yer alır. Ayrıca sahte medyum hocalar sürekli bir reklam ve propaganda yaparak kendilerini tanıtma isteği duyarlar. Ayrıca sahte medyum hocalar ile konuşmaya başladığınızda zihninize giremedikleri için sorunlarınızı ve dertlerinizi tahmin edemezler ve sizden dinlerler.

Medyum Hocalar Hangi  Konularda Hizmet Verirler?

1) Medyum hocalar özel yeteneklere sahip tılsımlı kişiler oldukları için insanların zihinlerine girerek onları etkisi altına alır ve yönetirler. Sahip oldukları bu yetenekle sadece insanların değil hayvanların da zihinlerine girebilen medyum hocalar zihinleri olmayan eşyaları da etkileri altına alarak hareket ettirebilirler.

2) Büyü ve vefk yapabilen medyum hocalar bu konuda sizlere yardımcı olurlar. Tüm sorun ve dertleriniz ile ilgili olarak büyü yapabilen medyum hocalar ayrıca ihtiyaçlarınıza yönelik olarak tılsımlı işler yapmaktadır. Gerçek medyum hocalar yaptıkları büyü ile sizlere faydalı olurken sahte medyum hocalar büyü yapamadıkları için sizlere fayda sağlayamazlar.

3) Medyum hocalar muska yazabilen, dua yazabilen kişiler olup faydalı işler için sizlere yardımcı olmaktadır. İhtiyacınız olan konularda sadece yarar sağlaması için muska yazan medyum hocalar bu hizmetlerinin tamamını dinin gereklerine uygun olarak ve belirli kurallar çevresinde yaparlar. İslam dinin gereklerine, kurallarına ve şartlarına uygun olarak size hizmet verirler.

4) Medyumlar aracı olan kişiler olarak bilinen ve ölmüş olan kişilerin ruhlarına erişerek onlarla iletişime geçen, onlara mesaj ileten ve onlardan aldıkları mesajları sizlere ileten özel yetenekli kişilerdir. Bu alanda tek olan medyum hocalar geçmişte olduğu gibi günümüzde de aracı olarak işlev görmektedir. Medyum kelimesi de Fransızca medium kelimesinden gelmektedir. Fransızcada Medium kelimesi aracı anlamına gelmektedir.

Medyumluk ile ilgili daha fazla bilgi almak için https://www.medyumsikayetleriniz.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam
blank
1xbetoff.info