USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Davutoğlu’ndan Malatya ve Diyarbakır Çıkartması

  Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu 4 gün sürecek program çerçevesinde çeşitli temaslarda bulunmak üzere Malatya ve Diyarbakır ziyaretine çıktı. Malatya’da Battalgazi İlçe Başkanlığı binasının açılışını gerçekleştiren  ve burada  halka hitap eden Davutoğlu,

Davutoğlu’ndan Malatya ve Diyarbakır Çıkartması
11-06-2022 13:44
Google News

Davutoğlu’ndan Malatya ve Diyarbakır Çıkartması

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu 4 gün sürecek program çerçevesinde çeşitli temaslarda bulunmak üzere Malatya ve Diyarbakır ziyaretine çıktı.

Malatya’da Battalgazi İlçe Başkanlığı binasının açılışını gerçekleştiren  ve burada  halka hitap eden Davutoğlu, daha sonra sivil toplum örgütleri ve kanaat önderleriyle yemekli toplantıda bir araya gelip çeşitli istişarelerde bulundu.

Gençleri de ihmal etmeyen Davutoğlu burada partisinin Gençlik Politikaları Başkanlığının düzenlediği programa da katılarak gençlerle hasbihal etti. Malatya’da katıldığı bir televizyon programında çarpıcı açıklamalarda bulunan Davutoğlu, iktidarın olağanüstü durumlarda kullanılması gereken her şeyi tükettiğini söyledi.

Esnaf ve çarşı pazar ziyaretlerinde de bulunan Davutoğlu ve eşlik eden partili heyet vatandaşların şikayet ve beklentilerini ilk ağızdan dinleme imkanı buldu. Bu esnada iktidarın organize ettiği küçük çaplı provokasyon girişimleriyle de karşılaşan Davutoğlu, sakinliğini koruyarak temaslarına aralıksız devam etti.

Bugün ve yarın Diyarbakır ve bazı ilçelerinde partisinin il başkanlığının tertip ettiği programlara katılacak olan Davutoğlu’nun yarın geç saatlerde İstanbul’a dönmesi bekleniyor.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler