USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Gazeteciler Cemiyetinden Vali Şahin’e Ziyaret

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner,  beraberindeki heyetle birlikte Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Malatya Valisi olarak atanan Vali Hulusi Şahin’i ziyaret etti. Cemiyet Başkanı Vahap Güner, Malatya Yerel Basın hakkında bilgiler verdikten sonra yeni g?

Gazeteciler Cemiyetinden Vali Şahin’e Ziyaret
15-06-2022 17:09
Google News
Gazeteciler Cemiyetinden Vali Şahin’e Ziyaret

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner,  beraberindeki heyetle birlikte Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Malatya Valisi olarak atanan Vali Hulusi Şahin’i ziyaret etti.

Cemiyet Başkanı Vahap Güner, Malatya Yerel Basın hakkında bilgiler verdikten sonra yeni görevinin hayırlı olması temennilerinde bulundu. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan, kamu kurum ve kuruluşların yetkililerinden mal ve hizmet alımlarında kanun, yönetmelik ve mevzuata uygun hareket edilmesi hakkındaki genelgesi nedeniyle Vali Şahin’e teşekkür ettiler.

Vali Şahin Cemiyet Başkanı Vahap Güner nezdinde basın mensuplarına teşekkür ederek özverili çalışmalardan dolayı konuklarının nezdinde tüm basın mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ

Active Server Pages error 'ASP 0126'

Include file not found

/puan.asp, line 184

The include file 'json/puan_51582_1_1.html' was not found.

GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler