USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Yaşam

Uzman Medyum Amir Ahmed Hoca’nın Farklı Ritüelleri

Geri döndürme ritüeli en çok tercih edilen büyüler arasında yer alır. Sevgili, eş ve nişanlı için yapılır. Giden biri için yapılır.

Uzman Medyum Amir Ahmed Hoca’nın Farklı Ritüelleri
21-03-2022 12:38
21-03-2022 12:43
Google News

Geri döndürme ritüeli en çok tercih edilen büyüler arasında yer alır. Sevgili, eş ve nişanlı için yapılır. Giden biri için yapılır. Bu ritüeli yapabilmek için bir ilişki olması gereklidir. İlişki olmadan bu ritüel yapılmaz. Çünkü bu ritüelinin temelinde ilişki vardır. Eğer ilişki yoksa aşık olunan biri için yapılıyorsa farklı ritüellere bakılabilir. Sadece bu büyü değil daha farklı ritüeller vardır. Geri getirme ritüeli sevgiliyi ve eş için yapılabilir. Bu ritüel düzgün yapıldığında sonuç verir. Ayrılınca tercih edilebilen farklı ritüeller arasında yer alır. Örneğin Papaz büyüsü hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Adet kanı ritüeli genelde en bilen ritüeller arasında yer alır. Kadınlar tarafında kullanılan bir ritüeldir. Bağlama ritüeli farklı ritüeller arasında yer alır. Bağlama ritüeli, evden soğuyan bir eşi eve döndürmek için tercih edilir. Bu ritüelle evde huzur artar. Bu ritüelleri yapmadan önce iyice düşünülmelidir.

Tabi bu ritüeller doğru kişiye yaptırıldığında amacına ulaşır. Yanlış kişiye yaptırıldığında ritüeller işe yaramaz. Mutluluğa ulaşılmak isteniyorsa iyice araştırıp iyi bir medyum bulmak gerekir.

Medyum Amir Ahmed aslen Iraklıdır. Ailesi de büyü konusunda iyidir. Doğuştan gelen yeteneği sayesinde, üzerine eğitim de eklenince oldukça başarılı ve güvenilir medyumlar arasında yer alır. Tecrübeleri dahilinde seçilebilecek güvenilir medyumlar arasında yer alır.

Ritüeller ve başka büyüler hakkında bilgi almak için Medyum Amir Ahmed’in sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Medyum Amir Ahmed Hoca hakkında yapılan gerçek kullanıcı yorumlara ulaşmak için Medyum Yorumları Sitesi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler