Soğutma büyüsü « Ajans Malatya

SON DAKİKA

Soğutma büyüsü

Bu haber 20 Ekim 2020 - 14:43 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.

Büyüler binlerce yıldır yapılmaktadır. İlk çağlardan itibaren insanlar diğer insanları, ilişkileri ve hatta doğayı etkilemek için çeşitli büyüler geliştirmiştir. Bu büyüler, büyü yapılışları ve diğer bilgiler gelecek kuşaklara da sıra sıra aktarılmıştır. Bu sayede büyüler günümüze kadar ulaşmış durumdadır. Aynı zamanda büyüler çok çeşitlidir. İnsan hayatını, bu dünyayı ilgilendiren her bir konuda büyü yapılabildiği görülmektedir. Evlilik büyüleri, şifa büyüleri, para ve iş büyüleri, aşk büyüleri, bağlama büyüleri, ayırma büyüleri ya da soğutma büyüleri gibi pek çok farklı büyü türü bulunur.

Biz, bu yazımızda biraz önce belirtmiş olduğumuz genel büyü türlerinden bir tanesi olan soğutma büyüsü hakkında konuşacağız. Soğutma büyüsünün ne olduğunu, ne amaç ile yapılıyor olduğunu, ne işe yarıyor olduğunu, soğutma büyüsünü kimlerin yapabileceğini, soğutma büyüsünün günah olup olmadığını sizlere tek tek açıkladık. Yazıyı okumaya devam ettiğiniz zaman tüm bu önemli konuları başlıklar halinde göreceksiniz.

Soğutma Büyüsü Nedir? Ne Anlama Gelir?

İlk olarak sizlere soğutma büyüsünün ne anlama geliyor olduğunu açıklayalım. Soğutma büyüsü adından da anlaşılacağı üzere kişileri birbirinden soğutmak için yapılan bir büyü türüdür. Bu büyü türü de tıpkı diğer büyüler gibi çok kuvvetlidir, güçlüdür. Yapılması için öze bir yetenek ve manevi kudret gerekmektedir. Bu büyü kişileri birbirinden soğutmak, duygularını ortadan kaldırmak için yapılmaktadır.

Soğutma büyüsü kısaca bu anlama gelmektedir. Bu büyünün anlamı bu şekildedir. Peki, soğutma büyüleri ne amaç ile yapılır? Bu büyü türünün yapılma amacı tam olarak nedir? İnsanlar neden bu büyüyü yapmaktadır? Bu önemli konuları öğrenmek için bir sonraki başlığımızı okumaya geçebilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Ne Amaç İle Yapılır?

Her büyü bir amaç gözetilerek yapılmaktadır. Her bir büyünün belli bir yapılma amacı bulunmaktadır. Soğutma büyüsünün de elbette bir amacı bulunur. Soğutma büyüsünün yapılması amacı şudur:

  • Bu büyünün, soğutma büyüsünün tek yapılma amacı kişileri birbirinden tamamen soğutmaktır.
  • Soğutmaktan kastedilen de duyguların tamamen ortadan kaldırılmasıdır. Yani, kişilerin birbirine duyuyor olduğu sevgi, bağlılık, hoşlanma, saygı gibi tüm olumlu duygular ve hisler ortadan kaldırılır.
  • Bu büyü türü iki kişi üzerine yapılabileceği gibi aynı zamanda kişinin kendisi ve kendisini rahatsız eden bir kişi üzerine de yapılabilir.
  • Amaç soğutma, duyguları yok etme olduğu için istenilen kişilere bu büyü uygulanır.

Soğutma büyüsünün yapılma amacı kısaca bu şekildedir. Özet geçmek gerekir ise tek amaç kişileri birbirinden uzaklaştırmak, soğutmak, duygularını ortadan kaldırmaktır. Bu konuyu detaylı şekilde anlattığımıza gör şimdi de bir başka ilgili konuya geçiş yapalım. Sıradaki konu başlığımız soğutma büyülerinin ne işe yarıyor olduğu ile ilgilidir.

Soğutma Büyüsü Ne İşe Yarar?

Soğutma büyüsünün ne işe yarıyor olduğunu sizlere şu şekilde maddeler halinde gösterebiliriz:

  • Soğutma büyüsü genel olarak birlikte olması istenmeyen iki kişiyi ayırmaya yaramaktadır. Bu ayırma işi de büyünün ektilerinden biri olan duyguları ortadan kaldırma yolu ile gerçekleştirilir. Kişiler bir anda birbirlerine kaşı olan olumsuz, güzel duygularını kaybederler ve sonunda da birbirlerinden soğuyup ayrılmaya karar verirler.
  • Soğutma büyüsünün faydasının olduğu bir diğer nokta da kişinin kendisini rahatsız eden kişiden kurtulmasını sağlamaktır. Örneğin eğer birisi sizin peşinizi bir türlü bırakmıyor ise, sizi sürekli rahatsız ediyor ise, bir türlü o kişiden kurtulamıyor iseniz bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Bu sayede o kişiyi size karşı olan takıntılı duygularını kaybedecektir. Sizin peşinizi bırakacak, sizinle iletişim kurmayacaktır. Yani bu büyü sizin, istemediğiniz kişiden bir an önce kurtulmanızı sağlar.
  • Soğutma büyüsü genel olarak bu işlere yaramakladır. İstenmeyen kişilerin birbirinden ayrı hale getirilmesi, duygularının sonlandırılması işine yaramaktadır.

Bu konuyu da detaylı bir şekilde sizlere anlattığımıza göre şimdi diğer bir konu başlığına geçelim. Yazının devamında soğutma büyüsünü kimlerin yapabileceğinden bahsettik.

Soğutma Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Büyüler çok büyük bir yetenek, psişik güç gerektiren işlemlerdir. Dolayısıyla büyüleri her sıradan insan yapamaz. Yapsa bile gerçekleşmez. Bu durum soğutma büyüleri için de geçerli haldedir. Soğutma büyüsünü yapabilecek olan kişiler kesinlikle sıradan insanlar değildir. Soğutma büyüsünü sadece medyumlar ya da hocalar yapabilir. Sadece özel insanlar bu büyüyü uygulayabilir.

Soğutma büyüsü yapacak olan kişinin ilk olarak doğuştan gelen özel yetenekleri olması gerekmektedir. Bu sayede cinler ile iletişime geçerek büyüyü uygular. Aynı zamanda büyüyü yapacak olan kişi manevi olarak da güçlü olmalıdır.

Bu sebep ile soğutma büyüsünü ve de diğer büyüleri yalnızca medyumlar ya da hocalar yapabilir. Sıradan kişiler bu büyüleri uygulamaya çalışsa da büyü asla gerçekleşmeyecektir. Ayrıca sıradan kişilerin büyüleri uygulamaya çalışması tehlikelidir. Çünkü yanlış bir hamlesinde cinler o kişiye musallat olabilir.

Peki, soğutma büyüsü günah mıdır? İslami açıdan bu büyü türünün yapılması herhangi bir sorun teşkil eder mi? Bu önemli konuyu merak ediyor ve cevabını öğrenmek istiyor iseniz bir sonraki başlığı okumaya geçiş yapabilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Günah Mıdır?

Soğutma büyüsünün günah olup olmadığını çok fazla insan merak etmektedir. Bu soruya iki yönlü bir cevap verebiliriz. İlk olarak bazı hocalar İslami açıdan büyü yapmanın yanlış olduğunu belirtir ve büyü yapmanın günah olduğunu söyler. Bazıları ise iyi niye olduğu sürece büyülerin günah olmadığını söylemektedir. Yine de alanında hâkim olan bir din insanı ile konuşmanızda fayda vardır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.