USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Şehir Tiyatrosu (MBŞT) tiyatro etkinliğiyle öğrencilerle buluştu.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE TİYATROSU ETKİNLİKLERİNİ SÜRDÜRÜYOR      Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Sanat Etkinlikleri Şube Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Malatya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu (MB

Şehir Tiyatrosu (MBŞT) tiyatro etkinliğiyle öğrencilerle buluştu.
05-06-2022 15:03
Google News
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE TİYATROSU ETKİNLİKLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

     Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Sanat Etkinlikleri Şube Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Malatya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu (MBŞT) tiyatro etkinliğiyle Battalgazi Şehit Metin Selçuk Ortaokulu’nda öğrencilerle buluştu.

MBŞT ekiplerinin ilçelerde gerçekleştirdiği ortaoyunu etkinlikleri devam ediyor. Bu kapsamda hemşerimiz rahmetli Kemal Sunal anısına hazırlanan ve periyodik olarak güncellenen “Şaban Sınıfımızda” adlı etkinliği sahneleyen MBŞT ekibi, öğrenciler tarafından ayakta alkışlandı. Etkinlikte Kemal Sunal’ın yardım severlik yönü vurgulanırken, rahmetli hemşerimizin oynadığı rollerden sahneye uyarlanan kısa skeçler canlandırılıyor.

Gösterileri hayranlıkla izleyen öğrenciler ve okul yönetimi Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiler. Etkinlikte öğrencilere, Malatya Büyükşehir Belediyesi yayınları arasında yer alan çocuk kitapları da hediye edildi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler