Tohma Kanyonu'nun yamaçlarına çelik ağ örülüyor Tohma Kanyonu'nun yamaçlarına çelik ağ örülüyor

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde Türkiye’nin ilk kişiye özel toplu ulaşım kartı olarak tasarlanan Manisa Kart’ın, e-Devlet kapısı üzerinden sunduğu hizmetlere bir yenisi daha eklendi. Manisa Kart'lar e-Devlet üzerinden de kullanıma kapatılabilecek.MANİSA (İGFA) -  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde hayata geçirilen toplu ulaşımda dönüşüm projesi kapsamında 2016 yılında Türkiye’nin ilk kişiye özel toplu ulaşım kartı olarak tasarlanan Manisa Kart, her geçen gün büyümeye devam ediyor.

2019 yılında da daha hızlı ve kaliteli hizmet verilmesi amacıyla e-Devlet ortamına taşınan Manisa Kart, 900 bin kullanıcıya ulaştı. E-Devlet üzerinden hizmet veren ilk uygulama olan Manisa Kart’ın e-Devlet kapısı üzerinden sunduğu hizmetlere bir yenisi daha eklendi.

MANULAŞ’tan yapılan açıklamada; “4 Eylül 2023 tarihi itibariyle e-Devlet kapısı üzerinden sunduğumuz hizmetlere yeni bir hizmet daha ekleyerek, vatandaşlarımızın kullanımına sunduk. Artık vatandaşlarımız kaybettikleri Manisa Kart’larını e-Devlet üzerinden kullanıma kapatabilecekler” ifadeleri kullanıldı.