İSTANBUL (AA) - Metro Türkiye, Metro Chef markasıyla sunduğu el yapımı, hamburger, sandviç, tost ekmekleri ve lavaş çeşitleri ile hamburgerlerden soğuk sandviçlere, tostlardan dürümlere kadar lezzetleri hızla yapmanıza olanak sağlıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre el yapımı özel formülüyle Metro Chef hamburger ve sandviç ekmekleri, susamlı yapısıyla lezzetin dozunu daha da artırıyor. Profesyonel şeflerin ve kendi mutfağının şefi olanların en özel hamburger ve sandviçleri yapmasına olanak sağlayan hamburger ekmekleri, 8'erli ve 10'arlı paketlerde iki farklı boyutta bulabilirsiniz.

Metro Chef sandviç ekmeğine ise 4'erli paketlerde ulaşabilirsiniz. El yapımı tost ekmeği ile bol malzemeli tostlar ve club sandviçler yapabilirsiniz.

Sade ve tam buğdaylı olmak üzere iki çeşidi bulunan Metro Chef lavaş ise lif kaynağı olması ve vegan tüketime uygun yapısıyla dikkati çekiyor.

Lavaş çeşitleri, parçalanmayan esnek yapısıyla içi dolu dürümler yapmaya imkân tanıyor. Fajita, wrap, quasedilla, taco gibi Meksika lezzetleri de Metro Chef lavaş ile sofralara taşınıyor.

Altınyıldız'dan erkeklere stil önerileri Altınyıldız'dan erkeklere stil önerileri

Kendinize ve sevdiklerinize ekmek arası birbirinden gurme tarifler yaratmak için Metro Chef markalı ırk burger serisinden hazır meze çeşitlerine, cheddar, mozarella, danish blue, İzmir tulum, Boğatepe gravyeri gibi yerli ve yabancı peynir çeşitlerinden Rioba trüflü mayonez ve chipotle sosu gibi birbirinden farklı soslara kadar yüzlerce ürün Metro Türkiye raflarında yer alıyor.

Kaynak: aa