Tüm kamuoyunun da bildiği üzere ByLock FETÖ’nün haberleşme için kullandığı bir yazılımdı. Geçen günlerde Bylock’un kurucusu “David Keynes” teslim oldu. İlk verdiği ifadelerde “İsmail Saymaz” ile yakın ilişkisi olduğunu hatta CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun, danışmanının ev arkadaşı olduğunu belirtti. Şimdi 15 Temmuz da BayKemal’in tanklar arasından nasıl geçtiği daha çok anlaşılıyor.

CHP, özellikle Deniz Baykal’ın gitmesiyle birlikte tamamen FETÖ’nün kalesi haline gelmiş, FETÖ’de bu güç ile CHP’yi ve seçmenini yanlış yönlendirmeler ile kullanmıştır. CHP içersinde FETÖ’ye karşı olanlar ise partiden ya istifa ettirilmiş ya da pasif alanlara çekilmiştir.

CHP’nin Misyon/Vizyon kavramlarının kuruluşu ile şu an hiç bir alakası olmaması, Atatürk’ün partisi deyimini sürekli kullanması fakat yöneticilerinden bir çoğunun Atatürk’e karşı olması, bunun en büyük göstergesidir.

FETÖ, CHP gibi HDP içersinde de çok güzel yapılanmış. Anadolu insanına; Biz çocukları PKK’ya kaptırmamak için mücadele ediyoruz yalanını uydurmuştu. Bu şekilde herkesi uyutarak aslında HDPKK’ya adam devşirmişti.

Bugün, CHP ve HDP ortaklığına iki farklı ideoloji olarak değil. Aslında yıllardır ABD istihbaratı ve onun Türkiye temsilcisi FETÖ’nün özel bir projesi olarak bakmak gerekiyor.

Bu oyunu oynayanlar, Şanlı Devletimize ve Bu Aziz millete hesap verecektir…

*Bugün değil ise Yarın*